(11.05.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov İƏT-in İslam Ölkələrinin Statistik, İqtisadi və Sosial Tədqiqatlar və Təlim Mərkəzinin baş direktoru ilə görüşüb (05.05.2017) - Dövlət Statistika Komitəsində Ulu Öndər H.Əliyevin anadan olmasının 94-cü ildönümünə həsr olunan tədbir keçirilib (28.04.2017) - Dövlət Statistika Komitəsi yanında Statistika Şurasının iclası keçirilib (19.04.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Koreya Respublikasının ölkəmizdəki səfiri ilə görüşüb (17.04.2017) - Ümummilli Lider Heydər Əliyevin xatirəsinə həsr olunan mini futbol üzrə idman turnirinə start verilib (13.04.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndəsi Cenevrədə keçirilən beynəlxalq tədbirlərə qatılıb (04.04.2017) - Dövlət Statistika Komitəsi beynəlxalq əməkdaşlığın genişləndirilməsinə böyük önəm verir (03.04.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Koreya Statistika Komitəsinin nümayəndə heyəti ilə görüşüb (28.03.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndəsi Banqkokda keçirilən beynəlxalq konfransda iştirak edir (17.03.2017) - Novruz bayramınız mübarək! (17.03.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri Brüsseldə keçirilən beynəlxalq elmi konfransda (09.03.2017) - BMT-nin Statistika Komissiyasının 48-ci sessiyası və dayanıqlı inkişaf məqsədləri üzrə yüksək səviyyəli Forum keçirilir (09.02.2017) - Azərbaycan Respublikası Milli Statistika Sisteminin Qlobal Qiymətləndirilməsi başa çatıb (03.02.2017) - Dövlət Statistika Komitəsində ötən ilin yekunlarına və 2017-ci ildə qarşıda duran vəzifələrə dair geniş kollegiya iclası keçirilib. (30.01.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Dünya Bankının Azərbaycan üzrə ölkə meneceri ilə görüşüb (27.01.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndəsi Helsinkidə keçirilən beynəlxalq iclasa qatılıb (19.01.2017) - Dövlət Statistika Komitəsində 20 Yanvar faciəsinin 27-ci ildönümü ilə əlaqədar anım mərasimi keçirilib (18.01.2017) - Dövlət Statistika Komitəsinin rəsmiləri BMT-nin I Ümumdünya Məlumat Forumunda (17.01.2017) - Tvinninq layihəsi çərçivəsində idarəetmə komitəsinin 5-ci iclası keçirilib (30.12.2016) - 31 Dekabr Dünya Azərbaycanlarının Həmrəylik Günü və Yeni iliniz mübarək!!! (30.12.2016) - Dövlət qurumlarında olan reyestrlərin və inzibati məlumatların Dövlət Statistika Komitəsinin statistik məlumat bazalarına inteqrasiyası məqsədilə yaradılmış İşçi qrupları 2017-ci ildə görüləcək işləri müzakirə edib (22.12.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Dünya Bankının nümayəndə heyəti ilə görüş keçirilib (16.12.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Banqkokda BMT-nin Asiya və Sakit okean üzrə İqtisadi və Sosial Komissiyasının Statistika Komitəsinin 5-ci sessiyasında və digər mühüm tədbirlərdə iştirak edib (14.12.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri Romada keçirilən beynəlxalq tədbirə qatılıblar (12.12.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində ümummilli lider Heydər Əliyevin anım mərasimi keçirilib (05.12.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Türkiyənin Azərbaycana yeni təyin olunmuş səfiri ilə görüşüb (01.12.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndəsi Cenevrədə keçirilən iclasa qatılıb (30.11.2016) - Dövlət Statistika Komitəsi ilə UNİCEF arasında birgə İş Planı imzalanıb (25.11.2016) - Statistika Komitəsində Coğrafi İnformasiya Sisteminin yaradılması istiqamətində tədbirlər həyata keçirilir (18.11.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov BMT-nin Qaçqınlar üzrə Ali Komissarlığının Azərbaycandakı nümayəndəsi ilə görüşüb (17.11.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin əməkdaşı Cenevrədə keçirilən beynəlxalq tədbirdə (08.11.2016) - Tvinninq layihəsi çərçivəsində idarəetmə komitəsinin 4-cü iclası keçirilib (07.11.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin təmsilçiləri Konyada keçirilən beynəlxalq tədbirlərə qatılıblar (03.11.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Türkmənistan Parlamentinin nümayəndə heyəti ilə görüş keçirilib (02.11.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri Soçidə keçirilən yoxsulluq statistikasının uyğunlaşdırılmasına dair seminarda iştirak edirlər (24.10.2016) - Dövlət Statistika Komitəsi ilə BMT-nin Asiya və Sakit okean ölkələri üzrə İqtisadi və Sosial Komissiyası arasında əməkdaşlıq məsələləri müzakirə olunub (20.10.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin təmsilçiləri Astanada keçirilən beynəlxalq tədbirdə iştirak edirlər (18.10.2016) - Dövlət Statistika Komitəsi yanında Statistika Şurasının yeni tərkibdə ilk iclası keçirilib (11.10.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov BMT-nin İnkişaf Proqramının İstanbul Regional Mərkəzinin Dayanıqlı İnkişaf üzrə Qrupunun rəhbəri ilə görüşüb (06.10.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri Belarusda Avrostat və BMT tərəfindən təşkil edilmiş tədbirlərə qatılıblar '
un_data statistikanin_saheleri beynelxalq-teskilatlar-ve-statistika-qurumlari dovletsaytlari baki_statistika_idaresi naxcivan_statistika_komitesi etsim