(27.09.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri Cenevrədə əhali və mənzil fondu siyahıyaalmalarına dair seminar və iclasda iştirak edirlər (22.09.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov UNİCEF-in Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndəliyinin yeni təyin olunmuş rəhbəri ilə görüşüb (12.09.2016) - Azərbaycan Respublikası Milli Statistika Sisteminin Qlobal Qiymətləndirilməsi (xarici audit) keçirilir (11.08.2016) - (01.08.2016) - Cari ilin yarımilliyi ərzində 10 statistik məcmuə işıq üzü görüb (27.07.2016) - Tvinninq layihəsi çərçivəsində idarəetmə komitəsinin 3-cü iclası keçirilib (22.07.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndə heyəti Niderland Krallığında təşkil olunan təlimlərdə iştirak edir (20.07.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin bir qrup əməkdaşına “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalı təqdim olunub (11.07.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Statistik Analiz Sisteminin təliminə başlanılıb (05.07.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin beynəlxalq əlaqələri genişləndirilir (28.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin təmsilçisi Cenevrədə keçirilən işçi qrupun sessiyalarına qatılıb (23.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri Qara Dəniz İqtisadi Əməkdaşlıq Təşkilatına üzv dövlətlərin milli statistika təşkilatlarının rəhbərlərinin iclasında iştirak ediblər (23.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində dövlət qulluqçularının peşə bayramı qeyd olunub (14.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində “15 iyun - Milli Qurtuluş Günü” geniş qeyd olunub (09.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Dünya Bankının nümayəndə heyəti ilə görüşüb (08.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində BMT-nin Əhali Fondunun regional direktoru ilə görüş keçirilib (03.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin nümayəndələri İspaniyada təşkil edilən beynəlxalq konfransa qatılıb (02.06.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Ukraynanın Statistika, Uçot və Audit Milli Akademiyasının rektoru ilə görüşüb (20.05.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov Bolqarıstan Milli Statistika İnstitutunun prezidenti Sergey Tsvetarski ilə görüşüb (19.05.2016) - Kənd inzibati ərazi dairələri üzrə təsərrüfatbaşına uçot sənədlərinin tətbiqinə dair zona müşavirələrinə yekun vurulub (17.05.2016) - Şəki, Bərdə və Yevlaxda kənd inzibati ərazi dairələri üzrə təsərrüfatbaşına uçot sənədlərinin tətbiqinə dair zona müşavirələri keçirilib (16.05.2016) - Kənd inzibati ərazi dairələri üzrə təsərrüfatbaşına uçot sənədlərinin tətbiqinə dair Lənkəran, Salyan, Şamaxı, Qəbələ, Şəmkir və Göygöldə zona müşavirələri keçirilib (16.05.2016) - 2016-cı ilin 2-4 may tarixlərində İsveçrənin Cenevrə şəhərində təşkil olunmuş istehlak qiymətləri indeksinə dair ekspert qrupunun sessiyasının yekunları (13.05.2016) - 2016-cı ilin 02-04 may tarixlərində Tailand Krallığının Banqkok şəhərində təşkil olunmuş “Asiya və Sakit okean ölkələri üçün iqtisadi statistika həftəsi”nin yekunları haqqında (13.05.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin təşkilatçılığı ilə Qubada kənd inzibati ərazi dairələri üzrə təsərrüfatbaşına uçot sənədlərinin tətbiqinə dair zona müşavirəsi keçirilib. (12.05.2016) - Dövlət Statistika Komitəsi nümayəndələri Ukraynada keçirilən beynəlxalq tədbirdə iştirak edirlər (12.05.2016) - Avropa Statistikləri Konfransının 64-cü plenar sessiyası keçirilmişdir. (12.05.2016) - Dövlət Statistika Komitəsi kənd inzibati ərazi dairələri üzrə təsərrüfatbaşına uçot sənədlərinin tətbiqinə dair zona müşavirələrinə start verib (07.05.2016) - Daha bir rayon Statistika İdarəsi üçün yeni inşa edilmiş müasir inzibati bina istifadəyə verilib (06.05.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 93-cü ildönümü qeyd olunub (06.05.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin əməkdaşları Heydər Əliyev Mərkəzində olublar (05.05.2016) - Oğuz Rayon Statistika İdarəsinin yeni inzibati binasının açılışı olub (28.04.2016) - Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov BMT-nin Azərbaycan üzrə rezident əlaqələndiricisi Qulam İsakzai ilə görüşüb (25.04.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində ulu öndər Heydər Əliyevin doğum gününə həsr olunan mini futbol üzrə ənənəvi idman turnirinə start verilib (22.04.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Coğrafi İnformasiya Sistemi yaradılır (14.04.2016) - Belçika Krallığının Brüssel şəhərində keçirilmiş "Şərq Tərəfdaşlığı və Mərkəzi Asiya ölkələri ilə Avropa İttifaqının enerji əməkdaşlığ"ına dair keçirilmiş regional konfrans haqqında (05.04.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Meksikanın Azərbaycandakı fövqəladə və səlahiyyətli səfiri ilə görüş keçirilmişdir. (18.03.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Dünya Bankının nümayəndələri ilə görüş keçirilmişdir. (11.03.2016) - Azərbaycan Respublikası Dövlət Statistika Komitəsinin sədri Tahir Budaqov BMT-nin Statistika Komissiyasının 47-ci sessiyasında iştirak edir (23.02.2016) - Dövlət Statistika Komitəsində Birləşmiş Millətlər Təşkilatının İnkişaf Proqramının Azərbaycan Respublikasındakı Nümayəndələri ilə görüş keçirilmişdir. '
un_data statistikanin_saheleri beynelxalq-teskilatlar-ve-statistika-qurumlari dovletsaytlari baki_statistika_idaresi naxcivan_statistika_komitesi etsim